У Знам’янці фірма, яка встановлює пластикові вікна, ошукала людей: гроші взяла, а роботу не виконала

2013-09-13. - 12-11 / 726

groshiПриємно жити у комфорті. І цілком зрозуміла радість знам’янчан, котрі прочитали рекламу фірми, яка обіцяла установити пластикові вікна якісно, швидко, та ще й зі знижкою. Люди пішли, понесли гроші й стали чекати. Та не дочекалися ні вікон, ні грошей.

З’ясувалося наступне: кілька жителів Дніпропетровської області на території Знам’янки створили фірму, яка благополучно прогоріла. Один із підприємців узяв на себе борги іншого й став працювати в Олександрії, «дістаючи» й Знам’янку. Підприємець інший, а стиль роботи той самий: збирати гроші, тягнути час, а вікон не встановлювати й грошей не повертати.
Люди кинулись до міліції, та дарма. Шахрайства тут немає, є лише невиконання договірних зобов’язань, отже, правоохоронці допомогти нічим не можуть. Ті, хто звернувся до юридичного відділу міськвиконкому, отримали допомогу: їм роз’яснили право звернутись до суду для розірвання договору й повернення коштів. Якщо цього не зробити – гроші пропадуть. Зараз у суді близько десятка справ.
До речі, у Знам’янці таке діється не вперше. Ще в 2008 підприємець точно так «кинула» людей. Усі, хто тоді звернувся до суду, отримали рішення на їх користь, усього приблизно на 50 тисяч гривень. Немає жодного сумніву й у тому, що й цього разу рішення будуть на користь позивачів. Та чи вдасться реально повернути гроші?
Ще раз застерігаємо тих, хто збирається встановлювати пластикові вікна: будьте пильні при виборі ділового партнера, уважно читайте договір, пам’ятайте, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Віддати гроші просто, а спробуйте їх потім повернути!

Кіровоград Онлайн