Надзвичайні події з 4 по 8 січня 2013 року, які сталися на Кіровоградщині

2013-01-08. - 12-00 / 951

MNSНадзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об’єктового рівня не виникало. Пропонуємо місце і коротка характеристика надзвичайних подій.

4 січня у смт Павлиш Онуфріївського району надано допомогу пенсіонерці по відкриванню дверей житлового будинку.
6 січня у смт Олександрівка виникла пожежа 60 м2 покрівлі житлового будинку. Причина пожежі встановлюється.
У Кіровограді по вул.Терешкової виникла пожежа 2 м2 меблів в адміністративній будівлі, що не експлуатується. Причина пожежі встановлюється.
У с. Бережинка Кіровоградського району виникла пожежа 36 м2 покрівлі гаражу. Причина пожежі – коротке замикання електромережі споруди.
У с. Оникієве Маловисківського району виникла пожежа 5 м2 меблів в літній кухні, що належить 68-річному пенсіонеру. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових приладів. На пожежі травмовано господаря, якого з опіками обличчя та верхньої правої кінцівки госпіталізовано до Маловиськівської ЦРЛ.
У Світловодську та в Кіровограді рятувальниками надано допомогу за трьома адресами по відкриванню дверей квартир.
У с. Нове м. Кіровограда рятувальниками надано допомогу по буксируванню автомобіля «Mitsubishi Pajero»» з кювету.
У с. Шевченка  Ульяновського району виникла пожежа домашніх речей в приміщенні літньої кухні на території приватного домоволодіння, що належить 63-річній пенсіонерці. На місці пожежі виявлено тіло господарки. Причина смерті встановлюється. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів.
7 січня у с. Озера Світловодського району виникла пожежа 20 м2 покрівлі та 5 м2 домашніх речей в житловому будинку. Причина пожежі – коротке замикання електромережі будівлі.
У с. Гурівка Долинського району виникла пожежа 8 м2 сінника, який належить 29-річній місцевій жительці. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при курінні 30-річного співмешканця господарки.
У Кіровограді надано допомогу господарю по відкриванню дверей квартири.
Поблизу с. Костянтинівка Новоукраїнського району та с. Краснопілка Маловисківського району рятувальниками надано допомогу двом водіям по вилученню легкових автомобілів з узбіччя дороги.

Прес-служба Територіального управління МНС в області