У Знам’янці вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

2012-12-14. - 15-16 / 745

14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. З цієї нагоди у Знам’янці біля пам’ятного знаку на честь знам’янчан та мешканців району які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в міському парку відпочинку відбувся мітинг-реквієм.

Вшанувати пам’ять ліквідаторів і загиблих від наслідків катастрофи прийшли представники міської влади, працівники трудових колективів, підприємств, установ міста, представники Знам’янської міської громадської організації “Союз-Чорнобиль” та міської організації ветеранів та інвалідів Чорнобиля “Квітень-86″, громадськість міста , повідомляє офіційний сайт Знам’янської міської ради.
«Чорнобиль ще не історія, а наше сьогодення, яке щохвилини нагадує про себе гострими і болючими проблемами. У цей грудневий день згадуємо тих, хто ціною власного життя врятував світ від ядерної катастрофи. Люди завжди пам’ятатимуть, що перший удар стихії прийняли на себе пожежники та працівники міліції», – зазначив міський голова І.Крижановський у своєму виступі.
За сумлінну працю, мужність і відвагу, проявлені під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, активну громадську позицію міський голова нагородив грамотою Кіровоградської обласної адміністрації учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Заверзаєва Олега Анатолійовича, Подякою Кіровоградської обласної адміністрації – Ульяніча Михайла Михайловича.
Поминальний молебень за всіма, хто постраждав від Чорнобильської катастрофи, відправили представники духовенства міста.
Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували загиблих.

загрузка...