Віктор Серпокрилов: З перших днів 2013 року влада на місцях має економно та ефективно витрачати бюджетні кошти

2013-01-08. - 18-16 / 449

SerpokrilovЗ перших днів 2013 року влада на місцях має економно та ефективно витрачати бюджетні кошти. Таке завдання заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов вкотре поставив перед головами райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

– Ефективне та економне використання коштів місцевих бюджетів – це головна вимога керівництва держави, – підкреслив посадовець.
Окремо заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов ознайомив присутніх з оперативною інформацією стосовно стану надходжень до бюджетів за 11 місяців 2012 року.
– Надходження до місцевих бюджетів зросли, порівняно з попереднім роком на 23,7%, зокрема до загального фонду – на 24%. Показник виконання надходжень до державного бюджету зріс на 24,4%, – відзначив посадовець.
Нині бюджетний процес знаходиться на фінішній прямій, адже останній термін прийняття місцевих бюджетів спливає 10 січня поточного року. За словами директора департаменту фінансів ОДА Сергія Шеремета, із 439 місцевих бюджетів вже затверджено 422, повідомляє офіційний сайт Кіровоградської облдержадміністрації.