Фінінспектори Кіровоградщини виявили порушень на суму 275 тис. грн під час ревізії Знам’янської центральної районної лікарні

2013-10-16. - 09-26 / 516

groshiФахівці Держфінінспекції в Кіровоградській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Знам’янської центральної районної лікарні  встановили фінансових порушень на загальну суму 275 тис.грн, в т.ч. що призвели до збитків – 86 тис.грн.
Зокрема, ревізією наявності фактів покриття видатків, пов’язаних з наданням платних послуг, встановлено нарахування та виплату заробітної плати працівникам, задіяним в наданні таких послуг, за рахунок коштів загального фонду кошторису лікарні, хоча необхідно – за рахунок коштів спеціального фонду.
Також виявлено численні порушення, що стосуються незаконно нарахованої та виплаченої заробітної плати, надбавок, доплат, відпускних, премій працівникам лікарні.
За результатами ревізії головному лікарю направлено лист-вимогу щодо усунення виявлених порушень законодавства та притягнення винних осіб до дисциплінарної і матеріальної відповідальності, а також проінформовано Знам’янську міжрайонну прокуратуру.

Прес-служба Держфінінспекції в Кіровоградській області.