З початку року Центри обслуговування платників податків надали більше 67,2 тисяч послуг

2013-10-23. - 11-27 / 432

mindohodВ переважній більшості (50%) звернення платників стосувалися видачі реєстраційних номерів облікової картки платника податків (ідентифікаційних номерів). З питань видачі довідок, патентів, свідоцтв та інших дозвільних документів Центрами обслуговування платників податків податкових інспекцій області надано більше 15 тис. послуг.
На сьогоднішній день Центри обслуговування платників податків надають 55 безоплатних адміністративних послуг та 10 платних послуг (видача ліцензій на продаж спирту, алкогольних та тютюнових виробів).
„Незабаром в Центрах обслуговування платників податків Кіровоградської та Олександрійської ОДПІ можна буде отримати адміністративні послуги не тільки з податкових, а й з митних питань”, – зазначила заступник начальника головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Тетяна Соколенко.
Нагадуємо, час прийому відвідувачів у Центрах обслуговування платників податків Кіровоградщини (прийом документів, консультування, надання адміністративних послуг) – щоденно у робочі дні з 9-00 до 18-00 та у суботу – з 9-00 до 16-00.
Водночас, з 14 жовтня 2013 року режим роботи Центрів обслуговування платників змінено. Відтепер вони здійснюють прийом відвідувачів до 20-00 не рідше двох разів на тиждень. Для уточнення роботи Центрів радимо платникам податків звертатися до податкових інспекцій області за місцем реєстрації.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області