Кіровоградщина: надзвичайні події з 11 по 13 січня 2013 року

2013-01-14. - 15-36 / 516

MNSПропонуємо добірку надзвичайних подій  з 11 по 13 січня 2013 року від Територіального управління МНС в області.

11 січня у с. Петрове Знам’янського району виникла пожежа сінника та 1,8 тонн сіна на території приватного домоволодіння. Причина пожежі встановлюється. Від поширення пожежі врятовано житловий будинок та господарчу споруду.

У с. Золотарівка Світловодського району виникла пожежа домашніх речей в приватному житловому будинку, що належить 71-річному пенсіонеру, тіло якого виявлено на місці пожежі. Причина смерті встановлюється. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при курінні господаря в ліжку.

У Кіровограді по вул. 50 років Жовтня надано допомогу комунальним службам міста по розпилюванню та прибиранню дерева, яке загрожувало падінням на дах прибудови до житлового будинку.

12 січня у смт Знам’янка Друга виникла пожежа 5 м2 меблів та домашніх речей в житловому будинку, що належить 36-річній місцевій жительці. До пожежі призвело порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових електронагрівальних приладів батьком господарки.

У Кіровограді по просп. Комуністичному виникла пожежа 3,7 м2 обладнання газового котла автономного опалення в квартирі на другому поверсі чотириповерхового житлового будинку. Причина – коротке замикання електромережі газового котла.

У с. Висоцьке Новоукраїнського району рятувальниками надано допомогу медпрацівникам по вилученню карети швидкої допомоги з узбіччя дороги.

13 січня у Гайвороні виникла пожежа 2 м2 перекриття житлового будинку. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні пічного опалення.

У с. Олександрівка Долинського району рятувальниками надано допомогу по вилученню автомобіля «ВАЗ-2106» з узбіччя дороги.

Територіальне управління МНС в області