Андрій Ніколаєнко: Уряд проводитиме щомісячні співбесіди з керівниками областей

2013-01-14. - 16-00 / 1 000

Nikolaenko-AКонсолідована робота усіх гілок влади на Кіровоградщині – запорука якісної реалізації президентських програм. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко під час брифінгу за участі представників центральних та кіровоградських мас-медіа.

– Обласна державна адміністрація і надалі пліч-о-пліч співпрацюватиме і з обласною радою, райдержадміністраціями навколо якісної реалізації ключових президентських програм, – наголосив Андрій Ніколаєнко.
Очільник області також відповів на питання журналістів щодо запровадження нових стандартів роботи центральних органів влади з керівниками областей.
– У регіоні є багато нагальних питань, які протягом багатьох років не вдається вирішити на обласному рівні. Тому в рамках нового формату роботи Кабміну з регіонами – щомісячних співбесід з керівниками областей – ми пропонуватимемо не лише проблеми, а й можливі шляхи їх вирішення. Серед першочергових питань, які керівник області планує порушити перед новим складом Уряду, профільними міністрами – встановлення прямого залізничного сполучення між Кіровоградом і столицею, а також врегулювання ситуації на Олександрійському буровугільному комплексі.

Джерело