Податкова міліція Кіровоградщини інформує

2013-01-14. - 18-02 / 588

DerzpodatkovainspekziyaСтаном на 1 січня 2013 року в єдиному реєстрі досудових розслідувань підрозділами податкової міліції області обліковано 51 кримінальне правопорушення економічної спрямованості ( починаючи з 20 листопада 2012 року).

За словами Олега Озінковського – начальника штабу УПМ ДПС у Кіровоградській області, з 20 листопада минулого року введено в дію новий Кримінальний процесуальний кодекс України, відповідно до вимог якого в державі діє єдиний для всіх правоохоронних структур реєстр досудових розслідувань (ЄРДР). ЄРДР – це створена за допомогою автоматизованої системи електронна база даних, відповідно до якої здійснюється збирання, зберігання, захист, облік, пошук, узагальнення певних відомостей, які використовуються для формування звітності, а також надання інформації про дані, внесені до реєстру. Створення ЄРДР має декілька цілей. По-перше – це забезпечення єдиного обліку кримінальних правопорушень і тих, хто їх скоїв, ухвалених у ході досудового розслідування рішень і результатів судового провадження. По-друге – це оперативний контроль за дотриманням законів при проведенні досудового розслідування, і по-третє – це аналіз стану і структури кримінальних правопорушень.
Так, співробітниками податкової міліції області з 20 листопада 2012 року (станом на 01.01.2013 року) , тобто з моменту введення в дію нового КПК України, обліковано 51 кримінальне правопорушення, 18 з яких – тяжких та особливо тяжких.
В ході оперативного супроводу документальних перевірок суб’єктів господарювання  викрито 32 кримінальних правопорушення за фактами ухилення від сплати до бюджету податків та платежів, 17 з яких –  в особливо великих розмірах.
За фактами незаконного виготовлення, підроблення, використання або збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного збору (відповідно до ст.216 КК України) зареєстровано 3 кримінальних правопорушення. 4 кримінальних правопорушення виявлено та зареєстровано за фактами доведення до банкрутства, відповідальність за які передбачена ст.219 КК України.
Викрито 4 факти фіктивного підприємництва, відповідальність за якими передбачена ст.205 КК України.
По одному кримінальному правопорушенню зареєстровано за фактами привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем ( ст.191 КК України) та підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів ( відповідно до ст.358 КК України).

Штаб УПМ ДПС в області