Андрій Табалов: Такі турніри загартовують найменших дзюдоїстів

2015-12-10. - 17-01 / 301

tabalovГолова обласної федерації дзюдо Андрій Табалов під час проведення Відкритої першості ОКДЮСШ «Ніка» з дзюдо, присвяченій Дню збройних сил України, розповів про важливість змагань такого рівня, підсумував результати роботи федерації за 2015 рік.

– Турніри, де виступають найменші дзюдоїсти шести, дев’яти років свідчать про те, що тренери працюють, а наявність такої кількості дітей, що дзюдо в нашій області займається багато дітей…

– Важливо виховати дзюдоїста або дзюдоїсту саме з такого віку. Для цього потрібні змагання подібного класу, де б практику на татамі отримували маленькі діти, для яких часом, це перший змагальний досвід. Вони загартовують маленьких спортсменів, дають стимул для подальшого росту. Згодом ці борці будуть готові до всеукраїнського турніру на призи олімпійського чемпіона Сергія Новікова, що з наступного року змінить назву і присвячуватиметься героям АТО. Надалі вони будуть готові до виступів на першостях, чемпіонатах, кубках України, міжнародних змаганнях.

– Рік завершується. Яким він був для кіровоградського дзюдо?

– Гарним, тому що в нас є свій призер юнацького чемпіонату України – Вадим Велков. Є хлопці, які успішно виступали за нашу область на міжнародних змаганнях найвищого рівня і досягли гарного результату для Кіровоградщини. Кеджао Ньябалі і Дмитро Лучин стали чемпіонами України, були призерами Відкритого Континентального Кубку. Ньябалі приніс нашій області єдину нагороду І Європейських ігор, ставши бронзовим призером командних змагань. Тому за п’ятибальною системою я би поставив п’ять з мінусом. Це результат багаторічної плідної праці тренерів, спортсменів, федерації загалом.

За матеріалами сайту Дзюдо-Центр

загрузка...