В Кіровограді пройшов шаховий турнір

2016-01-06. - 18-52 / 374

shahmatuУ Кіровограді відбувся новорічний турнір з шахів. Захід проходив у шаховому клубі “Біла тура” серед юнаків та чоловіків.

Про це УНН-Центр повідомили в прес-службі Кіровоградської міської ради.

У змаганнях взяли участь 22 спортсмени. Чемпіон України Богдан Басько перед початком турніру дав сеанс одночасної гри на десятьох дошках з кращими юними шахістами міста. Рахунок гри 10:0 переміг Чемпіон.

У змаганнях серед чоловіків перше місце посів Василь Гуцало. Срібну медаль завоював Аркадій Аскері. Третє місце посів Станіслав Шакарян. Серед юнаків переміг Богдан Басько. Срібну медаль виборов Дмитро Литвинюк. Третім став Іван Ковальчук.

Переможці й призери змагань були нагороджені дипломами і медалями відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.