Міністр охорони здоров’я оцінив будівлю нового ВНЗ в Кіровограді

2016-04-08. - 10-59 / 3,281

kirovogradВ рамках робочої поїздки до Кіровограда міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі побував у будівлі, де незабаром буде розміщено 2 факультети Донецького національного медичного університету ім. М.Горького. Повідомляє прес-служба ОДА.

Очільник міністераства у супроводі першим заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка, ректора ДонНМУ ім. М.Горького Юрія Думанського та директора департаменту охорони здоров’я ОДА Олега Рибальченко оглянув актову залу, навчальні аудиторії та їдальню.

Про свої враження від побаченого Олександр Квіташвілі розповів кіровоградським журналістам.

- Влада області реально, не словом, а ділом допомогла Донецькому національному університету. Я бачу абсолютне розуміння того, що місто та область потребують навчального закладу, в якому готуватимуть нові кадри для медичних закладів, – зазначив він.

Посадовець визнав, що завдяки вдалому географічному розташуванню філія має гарні перспективи для розвитку, адже зможе охопити усю центральну частину України, та пообіцяв усіляку підтримку для розвитку закладу з боку Міністерства. Олександр Квіташвілі від щирого серця подякував обласній владі та структурам Національної поліції України, у власності яких перебувала будівля за оперативне вирішення питання із розміщенням навчального закладу.

- Будівля філії Донецького медичного університету в Кіровограді – одна з кращих в Україні… Повірте мені, багато медичних університетів, які давно працюють, не мають таких корпусів, – підсумував Міністр.

загрузка...