Перед Кіровоградською ОДА пікетують представники Олександрійської школи-інтернату

2016-04-18. - 12-22 / 3,275

t33VQaUr3gNIНа площі Героїв Майдану в Кіровограді кілька десятків педагогів та батьків учнів Пантаївської школи – інтернату пікетують облдержадміністрацію.

Представники навчального закладу вимагають не переводити фінансування школи-інтернату з обласного бюджету на міський, внаслідок чого, на думку протестувальників, школу можуть взагалі закрити, повідомляє “Акула”.

“Цапюк з Давиденко хочуть прибрати школу до своїх рук. Ми хочемо, щоб школу залишили у спокої та взяли на фінансування до обласного бюджету”, – повідомила одна із учасників мітингу Надія Ковбасюк.

Разом з тим, як розповідають мітингуючі, до навчального закладу нібито приїздили невідомі особи без жодних документів, які вже почали описувати майно.

Перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко, який вийшов до учасників акції протесту, запевнив, що інформація про закриття закладу не відповідає дійсності, однак для подальшого існування закладу чиновник все-таки порадив представникам школи-інтернату набирати на навчання максимальну кількість вихованців з навколишніх населених пунктів.

загрузка...