Кіровоградщина: надзвичайні події з 1 по 4 лютого 2013 року

2013-02-04. - 12-43 / 723

MNSНадзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об’єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:
1 лютого у смт Завалля Гайворонського району виникла пожежа 300 кг сіна та 20 м2 покрівлі господарчої будівлі в приватному домоволодінні. Причина пожежі встановлюється.
У с. Більшовик Долинського району виникла пожежа 2 м2 підлоги, ліжка та постільних речей в житловому будинку, який належить 43-річному місцевому жителю, який отримав опіки правої ноги, доставлений до Долинської ЦРЛ, стан травмованого середньо-стабільний. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем господаря при курінні в ліжку. На місці пожежі виявлено загиблим 80-річного батька господаря. Причина смерті встановлюється.
2 лютого у Знам’янці рятувальниками надано допомогу водієві по вилученню автомобіля «Мерседес» з узбіччя дороги. Таку ж допомогу надано водієві автомобіля «КАМАЗ» у Світловодську.
У Кіровограді по вул. Кропивницького виникла пожежа 8 м2 покрівлі господарчої споруди на території приватного домоволодіння. До займання призвело необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
У Кіровограді по вул. Бєлінського рятувальниками надано допомогу місцевим мешканцям по вилученню собаки з підвального приміщення житлового будинку. А по вул. Тарковського надано допомогу пенсіонерці по відкриванню дверей квартири.
3 лютого в Олександрії через необережне поводження з вогнем невстановленої особи виникла пожежа 20 м2 покрівлі господарчої споруди.
У с. Панчеве Новомиргородського району виникла пожежа 40 м2 покрівлі житлового будинку, який належить 43-річному місцевому жителю, тіло якого виявлено на місці пожежі. Причина смерті та пожежі встановлюється.

Прес-служба Територіального управління МНС в області