За станом підготовки до весняно-польових робіт Кіровоградщина серед кращих

2013-02-04. - 16-57 / 655

Zemlya-paiЗа станом підготовки до весняно-польових робіт Кіровоградщина серед кращих. Про це сьогодні під час апаратної наради повідомив директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Шевченко.

Він зазначив, що під час селекторної наради з міністром аграрної політики та продовольства України було відмічено, що стан готовності нашої області до проведення весняно-польових робіт становить більше ніж 80%, а це один з кращих показників у державі.
Також він повідомив, що у рамках реалізації ініціатив Президента України стосовно відродження тваринницької галузі, в області на сьогодні від 13,5 тис. громадян прийнято документи на отримання субсидії з державного бюджету – на утримання 22,3 тис. голів молодняка ВРХ.
За його словами, на підтримку селян, які займаються відгодівлею молодняка ВРХ, вже нараховано більше ніж 10,7 млн. грн., ще 4,2 млн. грн. селяни мають отримати найближчим часом.
Сергій Шевченко також відзначив, що ця програма реалізовуватиметься й у нинішньому раці та звернувся до керівників територій, насамперед, до голів сільських та селищних рад з проханням взяти під свій особистий контроль та активізувати роботу у цьому напрямку, адже на підтримку селян, які займатимуться тваринництвом, необхідні кошти у бюджеті є, повідомляє офіційний сайт ОДА.