До Знам’янки на День міста завітають Аїда Ніколайчук та Євген Літвінкович

2016-07-31. - 16-55 / 3,444

wwewww7 серпня на День міста на міському стадіоні Знам’янки відбудеться концерт за участі фіналістів телепроекту «Х-фактор 3» Аїди Ніколайчук та Євгена Літвінковича. Початок о 19.30.

Аїда Ніколайчук. У 2011 році Аіда прийшла на телевізійний кастинг 2-го сезону шоу Ікс-Фактор. Після одноголосного рішення суддів Аіда пройшла в тренувальний табір. На цьому етапі у результаті невдалого виступу «у трійці» вона покинула проект. Та навіть після її вибуття з проекту, відео її виступу на кастингу набрало рекордну кількість переглядів у всесвітньому відео-хостингу YouTube, завдяки чому Аіда прийняла рішення йти далі. Вона взяла участь у 3-му сезоні проекту «Х-фактор онлайн» та стала його переможцем, що, за правилами шоу, гарантує проходження до тренувального табору наступного сезону, оминаючи кастинги та попередній відбір.
У 3-му сезоні проекту Аіда пройшла етап тренувального табору та потрапила в число найкращих конкурсантів nnnnnу категорії «старші за 25». Наставником цієї категорії став Ігор Кондратюк. На етапі «візит до суддів» Аіда виступила перед всесвітньо відомим поп-виконавцем Томасом Андерсом. Після цього виконання Аіда увійшла в трійку у своїй категорії та у 12 найкращих фіналістів проекту. Разом з нею до категорії потрапили Євген Літвінкович та Яків Головко. Далі почався етап прямих ефірів, коли щотижня шоу залишає один з учасників. Лідери та аутсайдери визначаються шляхом глядацького голосування. Аіді Ніколайчук вистачило підтримки, аби не залишити шоу, та жодного разу не бути в номінації на вибування. 22 грудня 2012 року вона потрапила до фіналу шоу, її суперниками стали Олексій Смирнов та Євген Літвінкович. 29 грудня 2012 року вона стала суперфіналісткою, а з шоу вибув Олексій Смирнов. 5 січня 2013 року на гала-концерті Аіду оголосили переможцем 3-го сезону шоу Ікс-Фактор. У 2013 році Аіда Ніколайчук уклала контракт зі світовою компанією звукозапису Sony Music, і в кінці травня того ж року презентувала свій перший сингл «На твоей планете». 31 травня 2013 у рідному місті Одесі відбувся перший сольний концерт Аіди Ніколайчук. У липні 2013 року Аіда презентувала свій перший кліп на пісню «На твоей планете».
У листопаді 2013 вийшов другий кліп «Не обещай». 14 грудня 2013 Аіда Ніколайчук випустила свій перший альбом «Ми під одним небом». В кінці 2013 Аіда брала участь у Національному відборі на Пісенний конкурс «Євробачення 2014» від України, але у фінал так і не потрапила. 3 березня 2014 вийшов сингл «Eternity», що не увійшов до першого альбому. Наприкінці літа 2014 Аіда розірвала контракт з Sony Music і розпочала співпрацю з новою командою. 29 вересня 2014 вийшла нова пісня «Музика», яка ознаменувала новий період у творчості Аїди Ніколайчук. 2 грудня 2014 вийшла пісня «Два неба». У 2016 році брала участь у півфіналі національного відбору Пісенного конкурсу «Євробачення 2016».

lit1Євген Літвінкович. На початку 2012 року Євген Літвінкович проходив відбірковий тур на шоу «Академія Талантів» на каналі ОНТ, але залишив конкурс після першого прямого ефіру. Протягом чотирьох років Євген бере участь у відбіркових турах на конкурс Нова Хвиля у 2010, 2011 (фіналіст), 2012 (півфіналіст) роках. У 2013 він бере участь у відбірковому турі від України. У 2012 році виступав на Слов’янському Базарі.
На кастингу шоу Україна має талант у Харкові 31 березня 2012 року виконав пісню Alyosha «Sweet People», з якою та представляла Україну на конкурсі «Євробачення 2010». Виступ мав шалений успіх серед глядачів. Одностайним рішенням суддів Євген потрапив до півфіналу шоу, де виступив у прямому ефірі з піснею Лоліти Мілявської «Фетиш». За рішенням журі, Євген залишає шоу, проте отримує запрошення від одного з його членів Ігоря Кондратюка взяти участь в іншому, суто вокальному талант-шоу «Х-фактор». Проте, коли організаторами шоу «Україна має талант» було вирішено виділити ще одне місце у фіналі для учасника за вибором глядачів, його здобув Євген Літвінкович як лідер глядацького голосування. Конкурсною піснею цього разу було обрано пісню Діани Арбеніної «Катастрофически». За результатами фінального голосування Євген здобуває друге місце на шоу, але третє за рішенням суддів.
Шостого жовтня 2012 року на екрани вийшов ефір кастингу третього сезону шоу Ікс-Фактор, на якому співак виконав російську версію пісні Harel Skaat «Milim» під назвою «Слова», яка в майбутньому увійшла до дебютного альбому «Знаки зодиака». Жодного разу не потрапивши до номінації, у січні 2013 року Євген Літвінкович у суперфіналі шоу Ікс-Фактор посів друге місце, поступившись одеситці Аіді Ніколайчук.
21 грудня 2013 року Євген бере участь у національному відборі на конкурс «Євробачення 2014» від України з піснею «Стреляная птица». Потрапивши до фіналу конкурсу, Євген займає 8-ме місце з 20-ти учасників за підсумками голосування журі та глядачів.

До речі, Євген та Аїда у 2014 році отримали звання «Фаворит Успіху»: Євген Літвінкович став Абсолютним Фаворитом в номінації «Співак року», Аіда Ніколайчук отримала вже другу медаль поспіль у номінації «Співачка року».

За матеріалами сайту “Наша Знам’янщина”

загрузка...