Пантаївську школу-інтернат передають на баланс Олександрійської міськради

2016-10-22. - 09-49 / 3,226

OLYMPUS DIGITAL CAMERAОлександрійська загальноосвітнья школа-інтернат І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради, що розташована в селищі Пантаївка, невдовзі може бути передана з балансу облради до комунальної власності територіальної громади міста Олександрії.

Відповідний проект рішення “Про згоду на безоплатну передачу цілісного майнового комплексу загальноосвітньої школи-інтернату” опубліковано на сайті Кіровоградської обласної ради і ймовірно буде ухвалений на наступній сесії.

Процес передачі школи-інтернату відбудеться за умови збереження типу закладу та використання його за цільовим призначенням, а також без можливості відчуження у приватну власність.

Передача майнового комплексу є необхідним кроком для об’єднання школи-інтернату із школою №16, що викликає протестні настрої у працівників інтернату та батьків вихованців.

Нещодавно міська влада на засіданні виконкому ухвалила звернення до голови облдержадміністрації та обласної ради стосовно отримання дозволу на початок процесу об’єднання вказаних навчальних закладів.

http://alnews.com.ua

загрузка...