До Кропивницького завітав потяг єднання України «Труханівська Січ» (+фото)

2017-03-16. - 13-09 / 3,318

ddffggg15 березня у Кропивницький приїхали школярі, студенти, волонтери та учасники АТО у рамках акції потяг єднання України «Труханівська Січ».

Зустрічали учасників акції біля потяга з військовим оркестром.

 «Я вперше у Кропивницькому. Щаслива, бо світить сонце і відкриєваємо для себе нове місто. Ми вже побували у трьох містах: Коростень, Житомир та Умань.  Дуже сподобався Софіївський парк. Найбільше дивують люди з ними хочеться спілкуватися», – зазначила учасниця акції Ніна Сурмова, яка народилася у Донецьку, а  зараз тимчасово проживає у Слов’янську.

Ідея створити потяг єднання виникла у волонтерів. Під час  перевезення техніки для добровольчих батальйонів та військових у Костянтинівку, зламалася машина, якою волонтери мали повертатися до Києва. «Вже зранку наступного дня потрібно було бути у столиці. Ми звернулися до залізниці і нам пішли на зустріч, хоча квитків не змогли придбати», – зазначив один з організаторів акції, Голова Всеукраїнської організації «Коло. Медіа», отаман Труханівської Січі Микола Бондар. І додав, що «Укрзалізниця» безкоштовно надала  вагони для перевезення учасників.

За словами Миколи Бондаря, в акції бере участь 9 купейних вагонів, в одному вагоні облаштували кінозал, в іншому – місце для спілкування. Організатор акції стверджує, що такі поїзди руйнують стереотипи про українські міста.

У Кропивницький приїхало понад 250 учасників. У планах провести екскурсію містом, поспілкуватися у групах на різні теми,  вшанувати Героїв Небесної Сотні та загиблих військових, а також заспівати Гімн України на центральній площі міста.

 

“Рідний Край”

загрузка...