8 квітня стартує Відкритий Чемпіонат Знам’янського району з футболу

2017-04-07. - 23-23 / 589

football8 квітня стартує Відкритий Чемпіонат Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2017 року.

Команди-учасниці згідно жеребкування:

1. «Нива» (Цибулеве)

2. «Дніпро» (Стецівка, Чигиринський р-н) – домашні матчі проводить у Дмитрівці

3. «Хлібодар» (Суботці)

4. «Дружба» (Диківка)

5. «Локомотив» (Знам’янка)

6. «Буревісник» (Петрове) – домашні матчі проводить у Богданівці

7. «Старт» (Іванківці) – домашні матчі проводить у Дмитрівці

8. «Колос» (Дмитрівка)

9. «Темп» (Єлизаветградка, Олександрівський р-н)

10. «Буревісник» (Богданівка)

Домашня форма:

«Нива» – червоно-жовтого кольору

«Дніпро» – чорного кольору

«Хлібодар» – білого кольору

«Дружба» – синього кольору

«Локомотив» – червоно-білого кольору

«Буревісник» (Петрове) – білого кольору

«Старт» – синього кольору

«Колос» – біло-зеленого кольору

«Темп» – помаранчевого кольору

«Буревісник» (Богданівка) – блакитного кольору

По завершенні матчу арбітр та представник команди господарів на електронну поштуsportkr1@gmail.com (чи повідомленням-листом аккаунту «Спортивна Кіровоградщина» соцмережі «Вконтакте») надсилає електронну копію протоколу.

Перше коло

Початок ігор у квітні о 12.00 та 16.00.

1 тур. 8-9 квітня

Матч №1. «Нива» – «Буревісник» (Б)

№2. «Дніпро» – «Темп»

№3. «Хлібодар» – «Колос»

№4. «Дружба» – «Старт»

№5. «Локомотив» – «Буревісник» (П)

2 тур. 15-16 квітня

№6. «Буревісник» (Б) – «Буревісник» (П)

№7. «Старт» – «Локомотив»

№8. «Колос» – «Дружба»

№9. «Темп» – «Хлібодар»

№10. «Нива» – «Дніпро»

3 тур. 22-23 квітня

№11. «Дніпро» – «Буревісник» (Б)

№12. «Хлібодар» – «Нива»

№13. «Дружба» – «Темп»

№14. «Локомотив» – «Колос»

№15. «Буревісник» (П) – «Старт»

4 тур. 29-30 квітня

№16. «Буревісник» (Б) – «Старт»

№17. «Колос» – «Буревісник» (П)

№18. «Темп» – «Локомотив»

№19. «Нива» – «Дружба»

№20. «Дніпро» – «Хлібодар»

1-2 травня – резервні дні для перенесених ігор

5 тур. 6-7 травня

№21. «Хлібодар» – «Буревісник» (Б)

№22. «Дружба» – «Дніпро»

№23. «Локомотив» – «Нива»

№24. «Буревісник» (П) – «Темп»

№25. «Старт» – «Колос»

8-9 травня – резервні дні для перенесених ігор

6 тур. 13-14 травня

№26. «Буревісник» (Б) – «Колос»

№27. «Темп» – «Старт»

№28. «Нива» – «Буревісник» (П)

№29. «Хлібодар» – «Дружба»

№30. «Дніпро» – «Локомотив»

7 тур. 20-21 травня

№31. «Дружба» – «Буревісник» (Б)

№32. «Локомотив» – «Хлібодар»

№33. «Буревісник» (П) – «Дніпро»

№34. «Старт» – «Нива»

№35. «Колос» – «Темп»

8 тур. 27-28 травня

№36. «Буревісник» (Б) – «Темп»

№37. «Нива» – «Колос»

№38. «Дніпро» – «Старт»

№39. «Дружба» – «Локомотив»

№40. «Хлібодар» – «Буревісник» (П)

9 тур. 3-4 червня

№41. «Локомотив» – «Буревісник» (Б)

№42. «Буревісник» (П) – «Дружба»

№43. «Старт» – «Хлібодар»

№44. «Темп» – «Нива»

№45. «Колос» – «Дніпро»

Господарями матчів є команди, які у календарі вказані першими.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко

загрузка...