Вихованцям знам’янського інтернату передали конфісковані мопеди

2017-04-08. - 11-26 / 291

IMG_20170407 квітня в обласному центрі відбулась передача шести мопедів, які були конфісковані митними органами, Знам’янській школі-інтернат.

Про це повідомляє кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

«Сьогодні у нас відбувається одна з перших передач із часу запуску СЕТАМу по Кіровоградській області, саме передача в безоплатне користування транспортних засобів, які були вилучені митниками і  не реалізувалися. Згідно чинного законодавства, ці транспортні засоби передаються в безоплатне користування. Така інформація розміщається на сайті СЕТАМ, що можуть громадські організації, а також благодійні організації, дитячі будинки, чи то наші ЗСУ отримати ці транспортні засоби для використання. Звичайно, що подаються заявки і той, хто першим подав таку заявку щодо отримання транспортного засобу, отримує таку можливість. Я думаю, що це хороший початок, тим більше, що сьогодні Благовіщення, свято для всіх християн і ми маємо надію, що ці мопеди допоможуть працівникам школи-інтернату швидше пересуватися, аби надати дітям допомогу, виховання, навчання і таке інше», – прокоментував керівникГоловного територіального управління юстиції в області Вадим Гуцул.

«Мопеди виставлялися на реалізацію через СЕТАМ, проводився тричі продаж, але ніхто їх не придбав, тому було розміщено оголошення знову ж таки на СЕТАМі про безоплатну передачу, це є відповідний порядок. Подав заклад заявку і сьогодні це в нас вперше, ми сподіваємось, що так буде і в подальшому. Наразі у нас на СЕТАМі розміщено оголошення про безоплатну передачу по чотирьом мопедам, на реалізацію виставлено 58 одиниць мопедів. У випадку, якщо вони не будуть реалізовані, знову ж буде оголошення про безоплатну передачу. Також на реалізації знаходяться 3 автомобілі по провадженням даної категорії. Ми дуже хочемо, щоб люди, не виходячи з дому слідкували за СЕТАМом, за інформацією, яка розміщується, і мали можливість придбати автотранспорт», – зауважила Маріанна Касімова, начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області.

 

загрузка...