Міська влада перевіряє газету «Знамʼянські вісті»

2017-04-11. - 14-42 / 333

ArticleImage_125017У Знамʼянці місцева влада проводить перевірку редакції газети «Знамʼянсьскі вісті». Міськрада вимагає від головного редактора видання Надії Коленченко укласти контракт з місцевою владою, погоджувати всі відпустки, відгули, заробітну плату працівників і всі фінансові витрати.

Про це повідомляє прес-служба НСЖУ.

Зараз, як розповіла пані Коленченко, в редакції тривають численні перевірки. Вона пояснила, що це сталося через те, що за минулий рік редакція як комунальне підприємство не принесла прибутку, бо у редакції відбулося скорочення двох працівників.

«Щодня у нас працюють перевіряючі, сторонні люди, в нас вилучено всі папери, всю фінансову документацію, накази. Мені поставили умови укласти контракт, відповідно до якого, моя трудова книжка має знаходитися в міськвиконкомі, я маю погоджувати відпустки, відгули з заступником міського голови. Також – з фінуправлінням – зарплати працівників», – сказала пані Коленченко.

Як повідомляє НСЖУ, у програмі перевірки стану фінансово-господарської діяльності редакції газети «Знам’янські вісті» за 2016 рік та І квартал 2017 року, підписаній заступником міського голови, вказано дев’ять пунктів, за якими має ця перевірка здійснюватися. Зокрема, «повнота надходження, достовірність і правильність визначення доходів», «Законність здійснення та достовірність відображення витрат», «Перевірка стану виконання, фінансових планів», «Перевірка проведення готівкових операцій», та інші.

загрузка...