Володимир Гройсман про ремонти доріг: Розраховуємо на якісні технологічні рішення за нормальною прозорою ціною

2017-04-16. - 11-33 / 179

GroismanПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає місцеву владу забезпечити високу якість дорожніх робіт, аби вже за 5-7 років змінити ситуацію на дорогах в країні.

Про це він зазначив під час селекторної наради з питань охорони здоров’я з головами обласних державних адміністрацій у Кропивницькому.
“На місцях організовуйте роботу, готуйте проектно-кошторисну документацію, все інше. Наше завдання – зробити якісні технологічні рішення за нормальною прозорою ціною і відповідально. Тому, будь ласка робіть плани”, – наголосив Володимир Гройсман.
Він нагадав, що Уряд передбачив цього року 30 млрд грн на автодорожні роботи – 15 млрд грн вже заплановано в держбюджеті, ще 15 млрд грн надійде від репрофайлінгу облігацій внутрішньої державної позики, над чим зараз працює Міністерство фінансів України разом з Національним банком.
“Кошти будуть. Ми до кінця року ритмічно все профінансуємо”, – запевнив Глава Уряду.
Крім того, він звернув увагу, що “Укравтодор” розробляє Стратегічний план розвитку дорожньої мережі на 2018-2022 роки та змінює систему контролю робіт. “Якщо хтось думає, що те, що було вчора, ми вже забули, так не буде. Будь ласка, система контролю, організація якості робіт – це дуже важливо”, – підкреслив Прем’єр-міністр.
На його переконання, 95% доріг у країні в незадовільному стані тільки тому, що десятиріччями цим питанням ніхто не займався, “лише набивали кишеню” і неякісно робили роботу. Системний підхід дозволить змінити ситуацію за 5-7 років.
http://www.kr-admin.gov.ua/start.php?q=News1/Ua/2017/13041707.html
загрузка...