На Кіровоградщині прокуратура вимагає привести до ладу дитячі майданчики

2017-06-05. - 15-39 / 196

prokuraturaКіровоградська місцева прокуратура у суді вимагає визнати незаконною бездіяльність ряду сільських рад та зобов’язати їх провести технічну інвентаризацію і паспортизацію дитячих майданчиків, розташованих на підвідомчих територіях.

За словами керівника Кіровоградської місцевої прокуратури Дмитра Прокопчука, встановлено, що на території Вільненської, Оситнязької та Первозванівської сільських рад Кіровоградського району в наявності вісім дитячих майданчиків, які у порушення Закону України «Про благоустрій населених пунктів» сільськими радами як балансоутримувачами не інвентаризовані та не паспортизовані.
«Вказана ситуація потребує якнайшвидшого вирішення через те, що нині вказані об’єкти благоустрою активно використовуються школярами, які перебувають на літніх канікулах. Однак, у органів місцевого самоврядування, які мають забезпечувати утримання цих об’єктів, жодних відомостей щодо придатності їх до використання не має. А тому на нашу думку існує реальна загроза життю та здоров’ю дітей», – розповідає Дмитро Прокопчук.
З огляду на вказане прокуратура звернулася з позовами до Кіровоградського районного суду.
Судовий розгляд справ триває.
 
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області  
загрузка...