На Кіровоградщині триває обмеження руху вантажівок

2017-07-26. - 14-17 / 1,639

reerwwwqqУкраїна жнивує. Потік великовагових зерновозів дорогами Кіровоградщини збільшився, а стовпчик термометра впевнено повзе вгору. Денна температура перевищує 30-35 градусів за Цельсієм.  Нагадаємо, з 1 червня вступили у дію сезонні обмеження руху. Мова йде про великоваговий автотранспорт. Передає прес-служба САД області.

Високі температури викликають нагрівання асфальтобетонного покриття за рахунок акумулювання сонячної енергії, яку поглинає темна поверхня дороги. Асфальтобетонне покриття має більш високу температуру, ніж температура повітря приблизно на 20-25°.

З метою збереження існуючої автодорожньої мережі від передчасних руйнувань та недопущення утворення деформацій покриття з 10.00 до 22.00 години при температурі повітря вище 28° С на території Кіровоградської області з 1 червня введені тимчасові обмеження руху великовагового автотранспорту (загальною вагою понад 24 т та навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн).

Відстій великовагового автотранспорту на період спекотної погоди здійснюється на існуючих стоянках та майданчиках відпочинку, в тому числі біля об’єктів сервісу. Подивись перелік можна тут.

загрузка...