Про працевлаштування українських працівників в Ізраїлі

2017-08-03. - 10-29 / 1,402

IMG_0620Представниками урядів України та Держави Ізраїль в червні місяці минулого року було підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль (далі – Угода). Угода ратифікована Законом України від 16 листопада 2016 року № 1747-VIII (набрав чинності 05 грудня 2016 року).

У травні поточного року підписано Імплементаційний протокол А (будівельна галузь) між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль до вказаної Угоди. Протоколом визначено державну службу зайнятості як компетентний орган від Міністерства щодо його реалізації.

За інформацією Б. Стояна, заступника директора обласного центру зайнятості, передбачається, що громадяни України які мають бажання працювати будівельниками в Державі Ізраїль, будуть спочатку звертатись до місцевих центрів зайнятості для заповнення анкети, внесення інформації про них до спеціального реєстру. Потім ці громадяни пройдуть декілька етапів відбору. Після цього відібрані особи отримають робочі візи на в’їзд до Ізраїлю та організовано будуть відправлені на роботу.

Слід зазначити, що в кожному центрі зайнятості визначені відповідальні особи за цей напрямок роботи (список розміщено на цій же сторінці). Громадяни вже зараз можуть звертатись до центрів зайнятості та повідомляти свої контактні дані. Анкети поки ще не складаються, але після запровадження реєстру всі бажаючі будуть запрошені до центрів зайнятості.

загрузка...