Кропивницька «Зірка» у Києві зазнала поразки від «Динамо»

2017-08-11. - 22-52 / 2,209

ZirkaУ 5-му турі Прем’єр-Ліги України київське «Динамо» вдома приймало кропивницьку «Зірку».

Перший небезпечний момент у матчі створив лідер атаки киян Андрій Ярмоленко: увійшовши у штрафний майданчик, згаяв момент для удару. Через кілька хвилин Віктор Циганков міг відзначитися: чудово у цьому епізоді зіграв голкіпер гостей Євген Паст. На 35-ій хвилині зустрічі ще один момент мав Андрій Ярмоленко – самовіддано зіграв голкіпер «Зірки» Євген Паст, який у стрибку зафіксував м’яч. А через сім хвилин після скидки м’яча Циганковим Андрій Ярмоленко з 18 метрів пробив у перекладину воріт гостей. На останній хвилині першої половини зустрічі Гонсалесу не вистачило майстерності, щоб обробити м’яч у штрафному майданчику перед воротами «Зірки».
Господарі активно розпочали другий тайм матчу: після передачі Дениса Гармаша, який вийшов в перерві на заміну, Мбокані головою перекинув голкіпера «Зірки» – 1:0.
На 63-ій хвилині матчу після передачі Ярмоленка Гонсалес пробив з дальньою штангою воріт «Зірки». Через хвилину Євген Паст парирував удар Андрія Ярмоленка. Кропивницька команда дещо відтиснула суперника від власних воріт, шукаючи щастя біля воріт суперника.
На 71-ій хвилині зустрічі Циганков пробивав по воротам гостей – голкіпер парирував – на добиванні першим був Мбокані, але знову «на висоті» Євген Паст. А через чотири хвилини на думку арбітра Пепе порушив правила проти Гонсалеса у власному штрафному майданчику – пенальті. З «точки» Андрій Ярмоленко ровів м’яч та голкіпера по різним кутам воріт – 2:0. Через дві хвилини з передачі Дениса Гармаша Андрій Ярмоленко ударом головою оформив дубль у матчі – 3:0. На 80-ій хвилині матчу Денис Гармаш двічі потужно пробивав по воротах команди з Кропивницького – перший удар відбив голкіпер, м’яч після другого полетів вище воріт. На 87-ій хвилині матчу Оганесян перевірив реакцію голкіпера «Динамо» – Максим Коваль з другої спроби зафіксував м’яч. У компенсовані хвилини матчу Есеола не реалізував вихід один на один з голкіпером, не влучивши з гострого кута. Через хвилину Євген Паст виграв дуель у Гонсалеса. Матч завершився з рахунком 3:0 на користь київської команди.
У наступному турі, 20 серпня, у Кропивницькому «Зірка» зустрінеться з луганською «Зорею». Початок матчу о 17.00.

«Динамо» – «Зірка» – 3:0 (0:0) (Мбокані, 48; Ярмоленко, 76 (пен), 78)
«Динамо»: Коваль, Морозюк, Ярмоленко, Циганков (Шепелєв, 77), Сидорчук, Гонсалес, Буяльський, Хачеріді (Гармаш, 46), Кадар, Мбокані, Кендзьора.
«Зірка»: Паст, Драченко, Полегенько, Есеола, Фатєєв, Загальський, Дришлюк (Кастельс, 84), Пепе Сесе, Ковальов, Чичиков (Прядун, 60), Цюпа (Оганесян, 64)
Попередження: Шепелєв, 86 – Цюпа, 43.