Головна » Спорт і здоров'я » Вихованець кропивницького футболу допоміг Україні вийти до чвертьфіналу Універсіади

footballДва голи півзахисника рівненського “Вереса”, вихованця кропивницького футболу, Антона Котляра у ворота збірної Аргентини – вивели студентську збірну України до чвертьфіналу Всесвітньої Універсіади, що триває у Тайбеї!

Після поразки у другому турі групового етапу Універсіади від команди Південної Кореї – 0:5, українців у заключній грі влаштовувала лише перемога над аргентинцями. Крім того, команда Анатолія Бузника мала очікувати осічки корейців у паралельному поєдинку проти збірної ПАР.

Свою задачу студентська збірна України виконала з успіхом. Завдяки двом точним ударам гравця рівненського “Вереса” Антона Котляра, який відзначився у кожному з таймів.

У паралельному матчі групи “D” команда Південної Кореї за п`ять хвилин до фінального свистка втратила перемогу над південноафриканцями – 2:2. Таким чином українці вийшли до чвертьфіналу Універсіади.

25-го серпня у чвертьфіналі Універсіади студентська збірна України зіграє проти мексиканців. Матч розпочнеться о 19:30 за місцевим часом.

Україна – Аргентина – 2:1 (1:1)