У Знам’янському районі відзначили День фізичної культури та спорту (+фото)

2017-09-10. - 10-28 / 878

footballДо Дня фізичної культури та спорту у Знам’янському районі (у селі Диківка) проведено рекордну кількість змагань – 34.

У церемонії відкриття успіхів спортсменам та учасникам змагань побажали мільський голова Володимир Андрієнко та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віта Сидоренко.

Кращі працівники фізичної культури та спорту району Євген Бандурка, Володимир Бургаз, Сергій Богун, Володимир Бондар, Віталій Воровський, Олександр Довженко, Володимир Дьячков, Сергій Жуган, Вадим Кива, Сергій Костовський, Олександр Лісовий, Віктор Солдатенко та Сергій Яцук отримали грамоти від відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
Голова районної організації ФСТ «Колос» Сергій Богун від обласної організації вручив подяки тренерам-викладачам Знам’янської районної КДЮСШ Вадиму Киві і Олені Харлановій, а також спортивному активісту Анатолію Головатенку.
Головний арбітр змагань, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Віктор Слюсаренко оголосив присутнім місце знаходження об’єктів проведення різних видів спорту та по черговість їх проведення. Також був проведений прийом іменних заявок команд. Технічні заявки команди надали відповідальних на місцях проведення змагань.

Детальнішу інформацію про перебіг спортивно-масового заходу буде розміщено на цьому сайті по черговості по різним видам змагань. Слідкуйте за новинами на порталі «Спортивна Кіровоградщина».

IMG_1456

IMG_1457

IMG_1476

IMG_1479

IMG_1483

IMG_1487

IMG_1496

IMG_1506

IMG_1510

IMG_1517

Портал «Спортивна Кіровоградщина»

 

загрузка...