Як зустріне Кіровоградщина новий опалювальний сезон?

2017-09-22. - 13-03 / 189

Kir-oblНезважаючи на те, що до початку нового опалювального сезону залишилося зовсім не багато часу, питання готовності області є відкритим.

Нещодавно на своєму черговому засіданні профільна комісія ОДА розглядала питання підготовки області до опалювального сезону. За інформацією, озвученою директором департаменту ЖКГ Кіровоградської ОДА О. Довжук, 17 з 21 теплопостачальних комунальних підприємств області вже мають узгодження на роботу в опалювальний сезон в інспекції Держенергонагляду. Ще не отримали узгодження на свою діяльність МПК «Дім Бобринець» та СП ТОВ «Світловодськпобут».  Складніша ситуація з КП «Теплоенергетик» з Кропивницького та Олександрійським ТОВ «Захід-Схід-Енерго».
КП «Теплоенергетик» надало пакет документів, який потребує доопрацювання. В.о. директора підприємства С.Колотуха пояснив, що на даний час працівниками інспекції Держенергонагляду здійснюється перевірка підприємства. Теплогенеруючі котли та тепломережі готові до роботи. Ще залишається не вирішеним питання використання підприємством альтернативного палива. Для його узгодження проводиться робота щодо отримання від міськради гарантійного листа стосовно забезпечення коштами закупівлі даного виду палива. Також підписано договір на постачання сировини та її швидкої доставки замовнику. ТОВ «Захід-Схід-Енерго», яке обслуговує загальноосвітні навчальні заклади м. Олександії та райлікарню, взагалі не надало необхідного пакету документів для отримання дозволу інспекції Держенергонагляду. За словами начальника управління освіти В. Горенко, ситуація в Олександрії з`ясовувалася з керівництвом підприємства. На даний час вирішується питання щодо отримання дозволу на його роботу в опалювальний сезон.
Про готовність загальноосвітніх навчальних закладів Кропивницького до опалювального сезону та наявність підписаних актів заступник міського голови Н.Дзюба поінформувала, що лише ЗОШ № № 4, 17 не отримали таких актів. У школі № 4 наразі виконуються ремонтні роботи теплотраси. Школа № 17 у цьому році має обігріватися за допомогою нової газової котельні, яка також буде обслуговувати дошкільні заклади №№ 22, 48, 65. Посадовці Кіровоградської міськради обіцяють, що до початку опалювального сезону роботи у зазначених навчальних закладах буде виконано.
Наступне засідання обласної колегії з підготовки області до нового опалювального сезону відбудеться 28 вересня.
http://www.biz.kr.ua/news/2017-09-21-72420.html
загрузка...