Профілактична робота щодо недопущення корупційних дій в органах ДФС у Кіровоградській області триває

2017-09-24. - 13-33 / 309

Kir-oblВпродовж січня-серпня 2017 року співробітниками відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Кіровоградській області проведено 291 профілактичний захід (лекцій, виступів, бесід) в структурних підрозділах ГУ ДФС у Кіровоградській області щодо недопущення корупційних дій та порушень законодавства України у сфері службової діяльності.
За 8 місяців 2017 року співробітниками відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Кіровоградській області проведено 44 перевірки відносно посадових осіб податкової та митної служби, за наслідками яких внесено 16 подань про притягнення винних осіб до відповідальності, усунення причин та умов, що сприяли вчиненню порушень. За матеріалами відділу складено чотири протоколи за скоєння правопорушень, пов’язаних з корупцією.
До правоохоронних органів направлено 16 матеріалів перевірок та зареєстровано 10 кримінальних проваджень у сфері службової діяльності.
Відділом внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській області за січень – серпень цього року отримано 28 відомостей про порушення митного законодавства, за результатами перевірок яких розпочате кримінальне провадження та складено п’ять протоколів.
Нагадуємо, що у випадку якщо хтось володіє інформацією про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби у Кіровоградській області, факти корупції чи зловживання службовим становищем працівниками податкової інспекції, міліції чи митної служби, необхідно звертатися на телефон антикорупційного сервісу «Пульс» – 0 800-501-007. Лінія працює цілодобово.

ГУ ДФС у Кіровоградській області

загрузка...