Інтерактивними заходами учнівську молодь заохочують обирати професійне майбутнє

2017-09-24. - 16-36 / 227

IMG_4029Днями, Долинським районним центром зайнятості для учнівської молоді НВК «Долинська гімназія» загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів проведено День інформації, під час якого було проведено низку інтерактивних заходів.

Під час профорієнтаційного уроку «Професії майбутнього» учні ознайомились з сучасними тенденціями на світовому і національному ринках праці та основними передумовами успішної кар’єри. У ході профорієнтаційної гри «Подорож у світ професій» школярі демонстрували свої знання щодо різнобарвного світу професій. Кмітливими, допитливими, добре обізнаними з професіями показали себе учні під час вирішення профорієнтаційних завдань.
З метою заохочення учнівської молоді до майбутнього професійного вибору, С.Щербіна, провідний фахівець з питань зайнятості районного центру зайнятості, відкрила дітям віконце у великий світ професій, коли розповідала про з професіями майбутнього. Разом з дітьми вона пригадала джерела інформації про професії та навчальні заклади.
С.Щербіна говорить: «Коли проводиш з учнівською молоддю такі профорієнтаційні заходи, і бачиш зацікавлені дитячі обличчя, то починаєш розуміти, що для дітей питання власного майбутнього та вибору професійної долі є актуальними. А це додає переконаності у завтрашньому дні, його змінах на краще».

О.Мельник, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Долинського районного центру зайнятості

загрузка...