Донецький «Шахтар» у Кропивницькому переміг «Зірку»

2017-09-23. - 21-40 / 128

footballСьогодні у 10-му турі Прем’єр-Ліги України кропивницька «Зірка» вдома приймала донецький «Шахтар».

До звітного матчу команди підійшли з втратами. Господарі не могли розраховувати на низку основних своїх виконавців. Так, зокрема, травмовані захисники Максим Ковальов і Дмитро Фатєєв. Дискваліфікований капітан команди Максим Драченко. Тарас Качараба, не міг допомогти «Зірці», адже права на Тараса належать донецькому «Шахтарю» і він дозволив грати у цьому матчі. У донеччан травмований Бернард, дискваліфікований Фред та поза грою залишився Даріо Срна.
Натомість маємо потрапляння у основний склад «Шахтаря» Патрика. У кропивницької команди з першої хвилини вийшов молодий Олександр Маткобожик. Білоруський легіонер Глєб Рассадкін вийшов у «старті».
Команди активно розпочали матч. На четвертій хвилині воротам господарів загрожував Факундо Ферейра – голкіпер «Зірки» Євген пАст найдімо зіграв, парирувавши удар з гострого кута. А а 13-ій хвилині матчу гостям вдалося відкрити рахунок. Комбінація Патрик – Ферейра – Марлос – Тайсон увінчалася успіхом. Тайсон прострілив на дальню штангу воріт, яку замкнув Ферейра. Кропивничани теж старалися загрожувати воротам суперника. У одному з епізодів не впевнено на виході зіграв голкіпер «Шахтаря» Андрій Пятов, але ніхто з гравців «Зірки» цим не скористався. Після прострілу Максима Прядуна і рикошету надійно зіграв Андрій Пятов.
У середині першого тайму матчу м’яч рикошетом від Загальського летів у дальній кут воріт, але завдяки неймовірній реакції Євгена Паста рахунок не зазнав змін. А на тридцятій хвилині зустрічі Амдауї вийшов один на один з голкіпером під кутом – після удару нападника «Зірки» м’яч полетів трішки вище ближньої дев’ятки воріт. Нападник кропивницької команди Амдауї на 38-ій хвилині зустрічі результативно головою замкнув дальню штангу воріт, відгукнувшись на передачі капітана команди Олексія Чичикова зі штрафного – 1:1.
Кропивницька «Зірка» наприкінці першого тайму матчу з донецьким «Шахтарем» пропустила два м’ячі. На 44-ій хвилині матчу у власному штрафному майданчику господарі без опіки залишили Марлоса – ударом у дальній нижній кут воріт знову вивів вперед «Шахтар». А через хвилину Факундо Ферейра забив третій м’яч – 3:1. До забитого м’яча призвели помилки оборонців. З цим рахунком і завершився перший тайм матчу.
На початку другого тайму Ракицький порушив правила проти Амдауї. Зі штрафного Ігор Загальський сильно пробив у лівий нижній кут воріт від голкіпера – Андрій Пятов впевнено спіймав м’яч. А на 58-ій хвилині матчу господарі провели хорошу контратаку: Загальський відпасував на Рассадкіна, який вивів на ударну позицію Полегенька – Павло потужно пробив, але знову надійно зіграв голкіпер «Шахтаря» Андрій Пятов. А на 65-ій хвилині матчу знову гостей виручив Андрій Пятов – Глєб Рассадкін не сильно пробив з 16 метрів. На 76-ій хвилині матчу після передачі Павла Полегенька з правого флангу атаки м’яч у ворота гостей головою переправив Глєб Рассадкін – 3:2 на користь «Шахтаря».
На 90-ій хвилині матчу Факунда Ферейра, пробиваючи у пусті ворота, поцілив у штангу воріт «Зірки», а за мить Дентіньо пробив вище воріт. Пощастило господарям. А через хвилину Ферейра знову не забив стовідсотковий гол – Євген Паст врятував господарів.  А у компенсовані хвилини зустрічі Віктор Коваленко скористався помилкою голкіпера господарів – 2:4.
У наступному турі, 30 вересня, в Олександрії відбудеться дербі – «Зірка» – «Олександрія».

«Зірка» (Кропивницький) – «Шахтар» (Донецьк) – 2:4 (1:3) (Амдауї, 38; Рассадкін, 76 – Ферейра, 13, 45; Марлос, 44; Коваленко, 90+5)
«Зірка» (Кропивницький): Паст, Пепе, Маткобожик, Цюпа, Полегенько, Загальський, Гедж (Дришлюк, 64), Чичиков, Рассадкін, Амдауї (Кондраков, 80), Прядун (Бруно, 90)
«Шахтар» (Донецьк): Пятов, Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаілі, Патрик (Піхальонок, 90+4), Степаненко, Марлос (Петряк, 80), Тайсон (Коваленко, 59), Дентіньо, Ферейра
Попередження: Загальський, 22; Амдауї, 56; Прядун, 60; Полегенько, 86; Рассадкін, 87 – Ракицький, 47; Степаненко, 56; Ордець, 66; Петряк, 85.