Піротехнічна група з Кропивницького поїхала на місце вибухів на Вінничині

2017-09-28. - 10-24 / 152

Mns27 вересня група кропивницьких рятувальників виїхали на Вінниччину, щоб допомогти ліквідувати наслідки вибухів боєприпасів на військових складах у Калинівці. Ще 5 підрозділів, 5 одиниць техніки з особливим складом, які готові у разі потреби негайно виїхати до місця події.

Про це Першій електронній розповіла помічник начальника Управління з питань зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю речник У ДСНС у Кіровоградській області Вікторія Крохмалюк.

“З Кіровоградського гарнізону зранку виїхала до місця події піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС в області у кількості 5 чоловік особового складу і 2 одиниці техніки. На території Кіровоградського гарнізону зараз у бойовій готовності знаходяться ще 5 підрозділів, 5 одиниць техніки з особливим складом, які готові у разі потреби негайно виїхати до місця події”, – розповіла Вікторія Крохмалюк.

За даними ДСНС, 2458 осіб та 338 одиниць техніки ліквідовують наслідки вибухів на військових складах у Калинівці. Щоб ліквідувати наслідки вибухів боєприпасів на військових складах у Калинівці, що розпочалися 26 вересня близько 22:00 години, задіяно рятувальників ДСНС, а також представників Нацполіції, ЗСУ, СБУ, Нацгвардії та “Укрзалізниці”.

загрузка...