Медичні заклади області потребують близько 100 лікарів

2017-10-02. - 20-20 / 162

fddfdfd2 жовтня – Міжнародний день лікаря. Професія лікаря відноситься до однієї з найдавніших. З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря.
Бути лікарем – це покликання і доля, це спосіб життя і неймовірно важка робота. Але разом з тим – це можливість відчути себе задоволеним і щасливим – від кожного врятованого життя, кожної подарованої надії!
Своєю щоденною працею кожен лікар дбає про найдорожче – здоров’я та життя наших громадян. У кожного пацієнта лікар вкладає свої знання, досвід, набутий роками, а також – часточку своєї душі.
Сьогодні, медичні заклади області потребують близько 100 лікарів. Серед районів, де найбільше потрібні ці фахівці – Благовіщенський, Добровеличківський, Знам’янський, Кіровоградський, Маловисківський, Олександрiйський, Олександрівський, Онуфріївський та Світловодський.

Якщо вас зацікавила зазначена інформація, за більш детальною інформацією звертайтеся до центрів зайнятості. Бажаємо успіхів у виборі вкрай необхідної та корисної професії для багатьох людей.

загрузка...