Обставинами ДТП за участі екіпажу кропивницької патрульної поліції займеться прокуратура

2017-10-09. - 07-57 / 452

prokuraturaУ Кропивницькому цієї ночі сталася ДТП за участі службового авто патрульної поліції Toyota Prius та автомобіля Renault. Як повідомляють у соцмережах, патрульна машина їхала без світлових сигналів і не поступилася дорогою, виїжджаючи на головну дорогу. В ДТП ніхто не постраждав. Обставинами цієї аварії займається прокуратура.

Про факт аварії за участю патрульної машини Першій електронній газеті підтвердили у Патрульній поліції Кропивницького.

“Сьогодні, 7 жовтня, о 3.40,  на перехресті вулиць Архітектора Паученка та Кропивницького сталася ДТП за участю службового авто Toyota Prius та автомобіля Renault. Розслідуванням обставин ДТП займається прокуратура. Триває  службова перевірка”, – повідомили у прес-службі патрульної поліції міста.

Світлини цієї аварії у спільноті “Мудак” за кермом м. Кропивницький” виклала користувач соцмережі Фейсбук Маргоша Якуніна.

“Куди можна летіти в 4 ранку, з вимкненим мигалками, не поступаючись дорогою перед виїздом на головну. Відповідь очевидна, цитую патрульного Ковальова Олександра Сергійовича, який став винуватцем ДТП: “я не бачив знак і взагалі не розумію, як опинився на головній дорозі”. Серйозно? Сподіваємося, ти будеш покараний, Олександр, і це буде хорошим уроком для інших”, – написала вона.

загрузка...