У Кропивницькому засуджено чоловіка, який продава “прослушки”

2017-10-11. - 09-45 / 148

prokuraturaУ Кропивницькому засуджено чоловіка, який налагодив незаконний збут спеціальних технічних засобів для негласного отримання інформації. Суд призначив кропивничанину покарання у вигляді штрафу 3400 грн.

Інформує  прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

“За державного обвинувачення прокуратури Кіровоградської області засуджено чоловіка, який незаконно розповсюджував на території регіону спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації. Зокрема, мешканець м. Кропивницький замовляв поштою з-за кордону спецтехзасоби, закамуфльовані під побутові предмети, і збував їх через Інтернет-аукціони.

У ході досудового слідства проведено експертизу вилученої апаратури, яка підтвердила її належність до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, використання яких без відповідного дозволу заборонено на території України”, – йдеться у повідомленні.

Вироком Ленінського райсуду м. Кіровограда його визнано винним за ч. 1 ст. 359 (придбання та збут спеціальні технічних засобів негласного отримання інформації) Кримінального кодексу України та, на підставі угоди про визнання винуватості, призначено покарання у виді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн).

загрузка...