У Кропивницькому зніматимуть експериментальний фільм про кохання

2017-10-19. - 14-23 / 247

sddsgggЦієї осені кропивницький гурт EFIR планує зняти свій перший кліп на авторську пісню «Тримай». У якості тізеру до кліпу гурт знімає короткометражну експериментальну стрічку, чого раніше не було у історії музичної індустрії.

Про це сайту Златопіль повідомила менеджер рок-гурт «EFIR» Ірина Філюкова.
За задумом режисера, Олексія Гріновського, фільм розкриватиме справжні, щирі почуття людей один до одного. Більше того, він охопить любов у найширшому розумінні цього слова.Але фільм не зможе бути черговою історією зі стандартним фіналом, оскільки ні учасники гурту, ні навіть сам режисер ще не знає до чого може привести цей експеримент.
Так, саме «експеримент», оскільки до участі в ньому запрошуються всі бажаючі. Суть його в тому, щоб відобразити реальні емоції людей, яким пропонують пройти буденне, але не просте випробування. Щоб дізнатися про що саме мова, ви можете дочекатися прим’єри, або стати героєм стрічки. Що саме потрібно буде зробити всі учасники будуть дізнаватися тільки на знімальному майданчику задля чистоти експерименту.
Для того щоб стати учасником, потрібно повідомити про своє бажання у одній з соціальних мереж. Кожен бажаючий на своїй сторінці (ФБ, ВК, Інстаграм) має опублікувати своє фото з хештегом #тримайкохання.
EFIR- дуже молода і, не зважаючи на стриманість у проявах, дуже амбітна команда.Відкинувши тотальне прагнення виділятися, їх творчість читається як традиційний Rock-sound. Фіналісти всеукраїнського фестивалю “Червона рута” 2017 р.; переможці конкурсу ШеПісня2017.
Олексій Гріновський – український режисер, що працював із зірками шоубізнесу різних країн, чиї роботи транслюються на телеканалах всього світу та на багатомільйонну аудиторію.
Зйомки заплановані на кінець жовтня та початок листопада.
загрузка...