Суддівський аналіз роботи кропивничанина Віктора Копієвського у матчі “Сталь” – “Зоря”

2017-10-19. - 16-25 / 171

football1Аналіз роботи бригади арбітрів (головний арбітр – кропивничанин Віктор Копієвський)  у матчі 12-го туру Прем’єр-Ліги України “Сталь” (Кам’янське) – “Зоря” (Луганськ) (0:1) Комітетом арбітрів України.

12-ий тур, 14.10.2017, матч “Сталь” – “Зоря”

6 хв. 11-метровий удар на користь господарів було призначено правильно через очевидне порушення, що було скоєне у підкаті обома ногами гравцем № 2 гостей проти футболіста № 21 господарів. В цьому випадку, зважаючи на тяжкість порушення, гравець № 2 гостей повинен отримати також і ЖК.
23 хв. Гравець № 20 гостей симулює порушення на собі, щоб отримати ШУ. Відео свідчить про те, що захисник господарів не скоює жодного порушення і навіть не торкається гравця № 20 гостей. Окрім того, він обертається і протестує проти АА № 1. Арбітр повинен був запинити гру, призначити ВУ на користь захисників господарів та винести гравцю ЖК за симуляцію.
37 хв. Гравець № 95 гостей в штрафній площі зазнає контакту руками з боку захисника господарів. У театральний спосіб він вирішує впасти навмисно спиною на газон для того, щоб заробити 11-метровий удар. Єдиною помилкою арбітра є те, що він не зупинив гру, щоб призначити ВУ на користь команди у захисті та винести ЖК за симуляцію з боку гравця № 95 гостей. Замість того, щоб продовжувати гру, такі явні симуляції повинні бути завжди покарані.
57 хв. Коли гості забивали гол, АА № 2 правильно продовжив гру. Гравець № 4 гостей, який отримує м’яч, знаходиться в правильному положенні, що не заслуговує на покарання за поза грою. Гол було зараховано правильно.

Портал “Спортивна Кіровоградщина”

загрузка...