На Кіровоградщині збудують півтора десятка нових спортмайданчиків

2017-10-24. - 14-23 / 354

Kir-oblУ регіоні протягом наступного року планують збудувати 15 нових спортивних майданчиків у рамках проекту «Здоров’я наших дітей», який ініціював голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

– Інвестиції у здоров’я наших дітей – першочергове завдання для обласної влади. Приємно, що ініційований мною проект «Здоров’я наших дітей» реалізується. Хочеться, щоб покращувалося здоров’я дітей не лише в лікарнях, а й на спортивних майданчиках. Для цього ми створюємо належні умови. Впродовж наступного року плануємо збудувати на Кіровоградщині ще 15 майданчиків, – зазначив Сергій Кузьменко і додав, крім будівництва нових об’єктів для занять спортом, в обласному центрі розпочали масштабну реконструкцію дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2.

До кінця цього року розпочнуть роботи з монтажу каркасу спортивного залу. Наступного – реконструкцію продовжать – проводитимуть внутрішні роботи, закуповуватимуть спортивний інвентар. За попередніми розрахунками, загальна вартість проекту складе близько 40 мільйонів гривень.

Нагадаємо, у рамках проекту «Здоров’я наших дітей» на Кіровоградщині втілюватиметься низка заходів, спрямованих на покращення стану здоров’я дітей. Кошти вкладають у розвиток спортивної інфраструктури, покращення умов перебування дітей у лікарнях і школах.

Зокрема, у рамках проекту вже вдалося перетворити обласну дитячу лікарню на сучасний медичний центр, який за рівнем оснащеності є взірцем для більшості регіональних закладів України.

pravda-kr.com.ua

загрузка...