Порушення на виборах голів ОТГ на Кіровоградщині

2017-10-30. - 15-44 / 278

viboruУ селі Голубієвичі Компаніївської ОТГ член ДВК проголосувала за свою сусідку і збиралася голосувати за ще одну сусідку, але її зупинили члени комісії.

Зі слів жінки, знайомі її попросили проголосувати, оскільки самі не змогли прийти, повідомила під час прес-конференції у Прес-клубі міста представниця Громадянської мережі ОПОРА Зоя Лебідь, інформує кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

За такі дії жінці загрожує кримінальна відповідальність.

«Явка виборців по Україні склала 48,2 %, на Кіровоградщині – 47,7%. Дільниці загалом відкрились вчасно, із запізненням 10 хвилин максимум. Черг по закінченню голосування не було. Через шторм в багатьох областях вимикали світло, в нашому регіоні таких випадків не було. В нас вибивало світло, коли підрахунок закінчився», – повідомила Зоя Лебідь.

За її словами, активісти проводили спостереження з 9 вересня від початку формування комісій.

Серед поширених проблем: некваліфікованість частини членів комісій і слабка підготовка партій. Крім того, агітація була не з виборчого фонду по всіх шести громадах області.

Крім того, на двох дільницях Катеринівської ОТГ представнки мережі виявили по 3 відеокамери на дільницю, про які не знала голова селищної територіальної виборчої комісії. Камери могли порушити таємницю голосування.

загрузка...
Совсем недорого мезонити профсоюзная предлагаем всем желающим.