На Кіровоградщині лікар вимагав у поліцейських хабар

2017-11-08. - 20-35 / 343

Ryki-narychnikiНачальника Голованівського відділу поіції повідомив, що працівники Голованівської центральної лікарні вимагають гроші з поліцейських за надання медичних довідок та сертифікатів, які необхідні для права керування транспортними засобами.
Під час перевірки, повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України, встановили, що до корупційних дій причетний 46-ріний лікар-нарколог зазначеного медичного закладу. Хабарництво для чоловіка було нормою, тож власну кишеню він поповнював після кожного виданого папірця.

Здирник настільки знахабнів, що «таксу» виставив навіть працівникам місцевого відділу поліції. За видачу медичних сертифікатів 11 поліцейським нарколог зажадав по 200 гривень з кожного співробітника, а потім погодився на 100 гривень за довідку, зважаючи на «опт».

Оговорену суму горе-лікар одержав і навіть потримав її в руках, однак скористатися не встиг. На робочому місці з речовими доказами злочину його затримали оперативники внутрішньої безпеки НПУ та поліції Кіровоградської області.

За матеріалами УДВБ НПУ слідчим управлінням обласного ГУНП за виявленим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Тривають заходи щодо оголошення хабарникові підозри. За вимагання неправомірної вигоди корупціонерові у халаті загрожує до 10 років позбавлення волі.

gre4ka.info

загрузка...