У столиці за розкрадання майна судитимуть посадовця з Кіровоградщини

2017-11-10. - 12-03 / 226

sudПрокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно першого заступника голови Шевченківської райадміністрації, підозрюваного у розкраданні майна на суму понад 40 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Українська правда, інформує Златопіль.

Чиновник родом з Світловодського району Кіровоградської області, закінчив ЦНТУ, був депутатом Кіровоградської міської ради 4 скликання, депутатом Кіровоградської обласної ради 5, 6 скликань.

Також до суду скерований обвинувальний акт щодо 4 спільників Андрєєва.

Повідомляється, що чиновник у змові зі службовцями підприємств та фізичними особами, розробив незаконну схему по заволодінню об’єктами комунальної нерухомості, розташованими на території Шевченківського району Києва.

“На підставі підроблених документів комунальне майно переоформлювалось на підконтрольні першому заступнику голови РДА підприємства або відчужувалось на користь третіх осіб”, – йдеться в повідомленні.

За даними слідства, за такою схемою з початку 2015 року по грудень 2016 року Андрєєв зі спільниками незаконно відчужили з комунальної власності 6 об’єктів нерухомості (нежитлові будівлі та квартири).

“Розмір завданих збитків складає майже 36,5 мільйона гривень. Також установлені факти незаконного заволодіння першим заступником голови РДА коштами комунальних підприємств, контроль за якими він здійснював, на суму 4,1 мільйона гривень”, – йдеться в повідомленні.

Наразі за позовами прокуратури 4 об’єкта нерухомості, які були незаконно відчужені зловмисниками, повернули територіальній громаді.

Судовий розгляд позовів про повернення ще двох приміщень триває.

“З метою відшкодування завданих збитків та забезпечення можливої конфіскації накладено арешт на нерухоме майно фігурантів провадження, зокрема на 3 квартири та будинок загальною площею 700 кв м, 20 соток землі та 2 паркомісця”, – підсумували у прокуратурі.

загрузка...