Кіровоградщина “пасе задніх” за рівнем доступу сіл до Інтернету

2017-12-07. - 18-40 / 342

InternetПроблема доступу до Інтернету на Кіровоградщині залишається надзвичайно гострою. І якщо в містах вихід до мережі мають майже 60% домогосподарств, то у сільській місцевості таку можливість мають менше 20% будинків.

Про це повідомив директор департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації Олександр Корнюша, передає офіційний сайт Кіровоградської ОДА.

Виконання програми інформатизації Кіровоградщини розглянули на засіданні обласної науково-технічної ради, що відбулося 6 грудня. Олександр Корнюша відзначив, що у 2017 році частка домогосподарств, що користуються Інтернетом, зросла на 6,5%, натомість на селі темпи підключення нижчі – зростання лише на  2,8% у порівнянні з минулим роком. Тому й досі вихід в мережу мають менше ніж кожний п’ятий будинок в селі.

Директор Кіровоградської філії ПАТ “Укртелеком” та представник провайдер ТОВ ІСП “Шторм” розповіли про плани розширити мережу для нових абонентів, над чим ці підприємства вже активно працюють.

Та поки що проблема доступу сільського населення до Інтернету залишається надзвичайно гострою. Кіровоградська область за цим показником входить в останню п’ятірку серед регіонів України, констатують в ОДА.

загрузка...