Районне свято «Грудневі зустрічі» у Мошориному

2017-12-16. - 13-14 / 213

2017-12-15-1000Одним з найголовніших чинників прогресивного розвитку суспільства є гуманне, милосердне та дбайливе ставлення до дітей і молоді, які мають особливі потреби по стану здоров’я, позбавлені батьківського піклування, чи потрапили у складні життєві обставини. Піклування про них – основне завдання держави та органів виконавчої влади, адже відчувати турботу про себе – відчувати себе справжнім громадянином своєї держави, впевненим та щасливим.
Напередодні Дня Святого Миколая, саме для дітей цієї категорії, у Мошоринському сільському будинку культури відбувся районний благодійний захід «Грудневі зустрічі», під час якого з щирими та теплими словами привітання до малечі звернулася перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак і начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В.Сидоренко.
Свято для дітей розпочалося з ігрової розважальної програми, під час яких вони мали змогу весело провести час і поспілкуватися. Також були проведені змагання з шашок та дартсу.

Переможець та призери змагань з шашок:
1. Лемич Андрій (Володимирівська ЗШ)
2. Вертелецький Євген (Дмитрівська ЗШ №1)
3. Бабічева Дар’я (Володимирівська ЗШ)

2017-12-15-5

Переможець та призери змагань з дартсу:
1. Росєв Ярослав (Дмитрівська ЗШ №1)
2. Григорьєв Євген (Дмитрівська ЗШ №1)
2. Слюсаренко Данило (Топилянський НВК)

2017-12-15-7

Справжнім казковим сюрпризом для малечі став виступ обласного академічного театру ляльок з виставою «Таємниці рудого жевжика». По закінченню свята діти отримали солодкі подарунки.
Захід відбувся за сприяння Знамянської районної державної адміністрації, Мошоринської сільської ради та ТОВ «РОС-АГРО».

2017-12-15-3

 

 

загрузка...