Кіровоградщина: 29 письмових звернень громадян отримали митники протягом 2017 року

2018-01-09. - 14-27 / 505

dfs-UkrНа розгляд до Кіровоградської митниці ДФС протягом 12 місяців минулого року надійшло 29 письмових звернень громадян, усі поштою (безпосередньо від громадян).
Основні питання, що порушують громадяни в зверненнях стосуються продовження терміну транзиту автомобіля; повернення надміру перерахованих коштів; проведення огляду транспортних засобів на території автопідприємства; перенесення розгляду справи по протоколу про порушення митних правил; доступу до майна (транспортного засобу); визначення митної вартості товару; застосування окремих норм законодавства України з питань державної митної справи.
За 2017 рік в Кіровоградській митниці ДФС здійснено 9 прийомів за зверненнями громадян, під час яких заявникам надано усне роз’яснення.
Нагадуємо, що право громадян на звернення регулюється ст. 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян». Кожен може направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади та посадових і службових осіб.

Кіровоградська митниця ДФС

загрузка...