На Кіровоградщині двох жінок побили в новорічну ніч

2018-01-09. - 12-43 / 817

zlochinЗ початку 2018 року олександрійські поліцейські вже внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань 7 повідомлень про злочини. Серед них найбільше виявилося легких тілесних ушкоджень.

Про це журналістам повідомив начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський сьогодні, 2 січня.

“У новорічну ніч до відділу поліції надійшло 19 звернень від мешканців міста”, – повідомив правоохоронець. Зокрема, три рази жителі скаржилися на погрози фізичного насилля, по чотири рази – на порушення публічного порядку та конфліктні ситуації, а також по одному зверненню надійшло щодо бійки на вулиці та нанесення тілесних ушкоджень.

Так о 05:40 1 січня лікар повідомив, що до них звернулася 29-річна жінка з тілесними ушкодженнями, а саме щодо забійної рани повіки. Як з’ясувалося, у новорічну ніч її 35-річний співмешканець розпускав руки і вдарив її, коли вони були в парку на Соборному проспекті.

Побиттям завершилося святкування Нового року і для 25-річної олександрійки. Вона звернулася до лікарні через забій вуха, який спричинив її колишній чоловік під час сварки.

Не обійшлося в новорічну ніч і без крадіжок. Олександрієць залишився без свого мобільного телефону, коли заснув на лавці по вулиці Дніпровській, хильнувши зайвого. Поки чоловік спав, невідомий забрав гаджет з кишені.

Джерело: “Олександрійські новини”

загрузка...