Опозиція ініціює створення в парламенті Тимчасової слідчої комісії щодо Табалових

2012-12-17. - 22-42 / 594

ТабаловіФракція “Батьківщина” ініціює створення в парламенті Тимчасової слідчої комісії для з’ясування, чи склали присягу народного депутата Олександр та Андрій Табалова.

Про це голова фракції Арсеній Яценюк повідомив сьогодні під час прес-конференції, повідомляє “Обозреватель”.

“Що стосується двох чоловік на прізвище Табалов, які знаходяться в залі парламенту, але не отримали статусу народних депутатів України – ми вважаємо, що це має стати предметом розслідування Тимчасової слідчої комісії парламенту щодо неприйняття присяги цими особами”, – підкреслив він.

За словами Яценюка, комісія повинна протягом місяця внести ясність у це питання.

Наполягаючи на тому, що Табалов-молодший не склав присяги, Яценюк звернувся до ЦВК з вимогою не видавати йому посвідчення народного депутата України, а також призначити у встановленому Законом порядку повторні вибори в 99-му виборчому окрузі. Опозиція також вимагає не видавати посвідчення Олександра Табалова, обраний за списком ВО “Батьківщина” та визнати обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати у виборчому списку партії.

Нагадаємо, Олександр та Андрій Табалова, обрані народними депутатами від Об’єднаної опозиції “Батьківщина”, відмовилися увійти у відповідну фракцію, чим порушили присягу кандидата в народні депутати, підписану ними 5 серпня 2012 року.

Опозиція не пустила Табалова в сесійний зал ВРУ під час прийняття народними депутатами присяги на вірність Україні.