Кропивницька «Зірка» впевнено перемогла запорізьку команду

2018-01-29. - 16-07 / 309

fc-zirkaУ другому турі групи «А» Кубка Придніпров’я кропивницька «Зірка» зустрічалася з аматорським клубом МФК «Металург» (Запоріжжя).

Відразу хочемо внести ясність, що суперником був МФК «Металург», що виступає в чемпіонаті України серед аматорів. Є ще один клуб «Металург», що грає у групі «Б» української другої ліги.
Кропивницька команда відразу захопила ініціативу на футбольному полі стадіону «Колос» (с. Чкалове, Нікопольський район). А на 20-ій хвилині «Зірці» вдалося відкрити рахунок: голкіпер «Металурга» парирував удар Івана Цюпи і першим на добивання встиг Олексій Чичиков. А через вісім хвилин у власному штрафному майданчику гравець запоріжців Едуард Сарапій порушив правила проти гравця «Зірки» – пенальті і вилучення (за регламентом змагань видалення з правом заміни). Ударом з «точки» рахунок подвоїв капітан команди Максим Драченко – 2:0.
Після помилки гравця запоріжців Олексій Збунь мав збільшувати рахунок, але не переграв голкіпера. Через вісім хвилин голкіпер «Металурга» помилився на виході – Сергій Петров ударом головою не влучив у створ воріт. А на 74-ій хвилині матчу кропивницька команда забила третій м’яч: голкіпер суперника удар зі штрафного парирував, але першим на добиванні був новачок «Зірки», який переправив м’яч у сітку воріт – 3:0.

У третьому турі групи «А» Кубка Придніпров’я 1 лютого кропивницька «Зірка» зустрінеться з аматорською командою «Вікторія» (Миколаївка, Сумська область). Початок о 13.30.

МФК «Металург» (Запоріжжя) – «Зірка» (Кропивницький) – 0:3 (0:2) (Чичиков, 20; Драченко, 28 (пен), новачок, 74)
«Зірка» (старт): Паст, Драченко, Братков, Збунь, Маткобожик, Дришлюк, Прядун, Гаращенков, Чичиков, Тарасюк, Цюпа

Джерело: портал «Спортивна Кіровоградщина»