Сервіси ДФС – це допомога для платників податків

2018-02-01. - 10-33 / 312

dfs-UkrНа сьогодні дедалі більше зростає популярність електронних сервісів та послуг серед платників, тому в котре хочемо розповісти про переваги роботи електронного сервісу ІТС «Електронний кабінет», що розташований за адресою https://cabinet.sfs.gov.ua.

Створення ІТС «Електронний кабінет» забезпечено на базі існуючого електронного сервісу «Електронний кабінет платника», та має дві функціональні частини відкрита  (загальнодоступна) частина та приватна частина (особистий кабінет).

Звертаємо увагу, що за допомогою ІТС «Електронний кабінет» платник податків зможе:

  • проводити звірку розрахунків платників податків з державним та місцевими бюджетами;
  • заповнювати, перевіряти та подавати податкові декларації, звітність до податкової;
  • подавати повідомлення про технічну та/або методологічну помилку, що виявлена в роботі електронного кабінету;
  • отримати інформацію про проведення документальної планової перевірки із зазначенням дати початку проведення такої перевірки, ходу та результатів перевірок;
  • отримати будь-який документ, що стосується такого платника податків та має бути виданий йому контролюючим органом згідно із законодавством України, тощо.

Робота з електронним сервісом здійснюється за допомогою використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП) – ключа, який безкоштовно можна отримати  за адресою:   вул. Глинки, буд. 2, в Центрі обслуговування платників Кропивницької ОДПІ в кабінеті №15.

Графік роботи Центру обслуговування Кропивницької ОДПІ: понеділок – четвер з 9:00 до 18:15, п’ятниця з 9:00 до 17:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00 години.

       Кропивницька ОДПІ

загрузка...