Кіровоградщина долучилась до проекту «Аграрні розписки»

2018-02-03. - 10-54 / 321

7056489641Кіровоградщина долучилась до дев’яти областей, де запрацював проект «Аграрні розписки». Відкриття проекту відбулося сьогодні в приміщенні Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, повідомляє кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

За словами організаторів заходу, аграрна розписка – це новий інструмент, який допоможе підприємцю отримати доступ до фінансових та матеріально-технічних ресурсів під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції.

«Реформи в Україні відбуваються і їх важко не помітити. Сьогоднішній успіх, про який ми говоритимемо, стосується сільського господарства і нової форми кредитування. Сьогодні ми говоримо про те, що український фермер має можливість отримати кредитування з міжнародних коштів на власне ім’я, під чесне ім’я українського фермера або бізнесмена, який розпискою гарантує, що він готовий повертати кредит. Це новий рівень відносин і нові можливості. Переконаний, що це сприятиме розвитку аграрного регіону, спонукати до кращого технічного оснащення наших товаровиробників, як наслідок – ми отримуватимемо кращі врожаї, які в свою чергу вплинуть на соціально-економічний розвиток нашого регіону», – сказав голова ОДА Сергій Кузьменко.

Варто додати, що проект впроваджується обласною державною адміністрацією та Міжнародною Фінансовою Корпорацією у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією в Україні.

Першу аграрну розписку цього дня підписав аграрій з Бобринецького району.

загрузка...